Turvasüsteemid

  • Automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid (ATS)

  • Valvesüsteemid

  • Fonosüsteemid

  • Arvutivõrgud

  • Helindussüsteemid

  • Videovalvesüsteemid

  • Läbipääsusüsteemid

  • Õe- ja invakutsesüsteemid

  • Projekteerimine

  • Turvakontseptsioonid

Turvasüsteemid

turvasüsteemid - onetor

Turvasüsteemid aitavad tagada turvalisuse teie objektil. Turvasüsteemide hulka kuuluvad muuhulgas erinevad valvesüsteemid, fonosüsteemid, läbipääsusüsteemid, videovalve, turvavalgustus, automaatsed tulekahjusignalisatsioonisüsteemid jne. Turvasüsteemide projekteerimise aluseks on enamasti turvakontseptsioon, kus on lahti kirjeldatud hoonele, objektile või kinnistule iseloomulikud ohud ja riskid. Hästi läbimõeldud ja erinevatest seadmetest koosnev turvasüsteem tagab ohutuse ja kindluse nii inimestele kui ka hoonetele ja varale.

Turvasüsteemide terviklahendused

Onetori põhitegevusalaks on hoone tehnosüsteemide hooldus ja paigaldus. Tegeleme turvasüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hooldusega. Nõrkvooluettevõttena hooldame ja paigaldame turvasüsteeme sh erinevaid valve- ja läbipääsusüsteeme. Oleme paigaldanud ja seadistanud turvasüsteeme nii uutesse hoonetesse kui ka olemasolevatesse, näiteks olukordades, kus ettevõte laieneb või kolib. Suure osa meie igapäevatööst moodustavad erinevad turvasüsteemide hooldused, mille käigus kontrollime regulaarselt, et kõik andurid, akud jms oleksid töökorras, et turvasüsteem saaks veatult töötada.

Turvasüsteemid ja lahendused, mida me oma klientidele pakume, vastavad kõigile kaasaegsetele standarditele. Peamiselt kasutame tootja Paradox valvesüsteeme ja läbipääsusüsteeme. Siia lisaks saame pakkuda tootja Hikvision videovalve kaameraid, IP kaameraid, zoomitavaid ja pööratavaid valvekaameraid, fonosüsteeme ja teisi turvasüsteeme. Tegeleme ka ATS süsteemide ja turvavalgustuse paigaldamise ja hooldamisega, mille hulka kuuluvad evakuatsioonivalgustus, paanikavältimisvalgustus ja riskialavalgustus. Meie käest saab tellida kõik vajalikud tööd ühekorraga, alustades turvakontseptsiooni loomisest ja lõpetades turvasüsteemi erinevate osade paigaldamise ja hilisema hooldamisega. Lisaks Paradoxi ja Hikvisioni toodetele on meie kaudu võimalik tellida ka teiste tootjate valvesüsteeme ja lahendusi.

Onetorist

Oleme tegelenud nõrkvoolutööde sh turvasüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega tänaseks juba 15 aastat. Lisaks turvasüsteemidele kuuluvad meie teenuste hulka automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid, valvesüsteemid, fonosüsteemid, arvutivõrgud, helindussüsteemid, videovalvesüsteemid, läbipääsusüsteemid ning õe- ja invakutsesüsteemid.

Hooldame ja paigaldame turvasüsteeme nii eraklientidele kui ettevõtetele, büroohoonetele, tööstusparkidele, kasiinodele, baaridele, päikeseparkidele jne. Lepingulistele klientidele saame pakkuda meie ehitatud turvasüsteemidele kuni 2 aastat täisgarantiid, lisaks seadme garantii.

Küsi pakkumist

Soovid, et sinu turvasüsteemid oleksid hooldatud ja korras? Võta meiega ühendust siitsamast lehelt kontaktivormi kaudu või saada e-kiri aadressil info@onetor.ee ja leiame just sinu vajadustega kõige paremini sobiva turvasüsteemi lahenduse. Vajadusel aitame turvakontseptsiooni loomise ja projekteerimisega.

Oleme kättesaadavad ka telefoni teel. Selleks helista meile +372 655 9575.

Vaata juba tehtud töid siit