Valvesüsteemid

  • Automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid (ATS)

  • Valvesüsteemid

  • Fonosüsteemid

  • Arvutivõrgud

  • Helindussüsteemid

  • Videovalvesüsteemid

  • Läbipääsusüsteemid

  • Õe- ja invakutsesüsteemid

  • Projekteerimine

  • Turvakontseptsioonid

Valvesüsteemid

valvesüsteemid

Valvesüsteemid on terviklik ja erinevatest valveseadmetest kombineeritav valvelahendus, mis tagab teie kodus või äriobjektil turvalisuse igal ajal. Valvesüsteem võib olla kombineeritud läbipääsusüsteemiga ja olla erineva keerukusastmega. Näiteks võivad valvesüsteemi hulka kuuluda liikumisandurid, ukseandurid, aknaandurid, klaasipurunemisandurid, jne. Üks osa valvesüsteemist võib olla ka videovalve, mida tänapäeval järjest rohkem kasutatakse. Videovalve võib paigaldada koos valvesüsteemiga ja ka eraldiseisvalt.

Pakutavad seadmed ja lahendused

Pakume kõiki kaasaegseid valvesüsteemide lahendusi. Valvesüsteemide projekteerimisel ja paigaldamisel kasutame peamiselt tootja Paradox valvesüsteeme, mis on end valveseadmete turul igati tõestanud. Paradoxi valvesüsteemid sobivad nii eramajja, korterisse kui ka ärihoonetesse ja suurematele territooriumitele kasutamiseks.

Lisaks sellele pakume siia juurde Hikvision videovalve kaameraid, IP kaameraid, zoomitavaid ja pööratavaid valvekaameraid. Soovi korral saame pakkuda ka teiste tootjate valvesüsteeme ja lahendusi. Täpsema pakkumise teeme pärast objektiga tutvumist.

Onetor valvesüsteemide hooldus ja paigaldus

Onetori põhitegevusalaks on hoone tehnosüsteemide hooldus ja paigaldus. Muuhulgas on meie pakutavate teenuse seas ka läbipääsusüsteemid, õe- ja invakutsesüsteemid, automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid, turvasüsteemid laiemalt jne. Oleme nõrkvoolutööde alal tegutsenud juba 15+ aastat. Tegeleme nii valvesüsteemide hoolduse kui ka paigaldusega ja nõustame valvesüsteemi valikul.

Valvesüsteemide regulaarne hooldamine on väga vajalik, et tagada turvalisus teie objektil. Valvesüsteemide hooldus aitab ennetada rikkeid ja tagada süsteemide omavaheline suhtlus ja toimimine. Eriti puudutab see hooneid või territooriume, kuhu paigaldatud valvesüsteemid on keerulised ja mahukad, koosnedes paljudest erinevatest seadmetest, mis asuvad mitmetes erinevates hoonetes või korrustel jne.

Valve ja videovalve lahendusi oleme paigaldanud tänaseks juba üle 15 aasta väga erinevatesse keskkondadesse ja objektidele. Alates turvakaamerast koduhoovi või korterisse, lõpetades täis valve- ja läbipääsulahendustega büroohoonetes, tööstusparkides, kasiinodes, baarides, päikeseparkides jne. Lepingulistele klientidele saame pakkuda meie ehitatud valvesüsteemidele kuni 2 aastat täisgarantiid.

Küsi pakkumist

Võta meiega ühendust siitsamast lehelt kontaktivormi kaudu või saada e-kiri aadressil info@onetor.ee. Leiame sulle sobiva tootja valvesüsteemid ja aitame need ka paigaldada.

Oleme kättesaadavad ka telefoni teel. Selleks helista meile +372 655 9575.

Vaata juba meie poolt tehtud töid siit.