NÕRKVOOLUTÖÖD

  • Automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid (ATS)

  • Valvesüsteemid

  • Fonosüsteemid

  • Arvutivõrgud

  • Helindussüsteemid

  • Videovalvesüsteemid

  • Läbipääsusüsteemid

  • Õe- ja invakutsesüsteemid

  • Projekteerimine

  • Turvakontseptsioonid

Nõrkvoolutööd

Nõrkvoolutööd on üks meie peamisi tegevusalasid. Teostame laias valikus nõrkvoolutöid: automaatsed tulekahju signalisatsioonisüsteemid (ATS), valvesüsteemid, fonosüsteemid, arvutivõrgud, helindussüsteemid, videovalvesüsteemid, läbipääsusüsteemid, õe- ja invakutsesüsteemid. Oleme tegutsenud nõrkvoolutööde alal tänaseks juba enam kui 10 aastat. Projekteerime ja paigaldame läbimõeldud nõrkvoolulahendusi muuhulgas büroohoonetele, tööstusparkidele, kasiinodele, baaridele, päikeseparkidele jne.

Nõrkvoolutööd projekteerimisest teostuseni

Meie käest saate tellida oma ettevõttele või asutusele turva- ja nõrkvoolusüsteemide kavandamise ja ühtlasi ka paigalduse. Pakume nõrkvoolutööd peatöövõtu korras alates projekteerimisest kuni lõppteostuseni. Omalt poolt kinnitame, et Onetori meeskonnal on olemas vajalikud oskused, kogemused ja vajalikud sertifikaadid, et kõik nõrkvoolutööd saaksid tehtud asjatundlikult ja oleksid seadusega kooskõlas.

Oma töös lähtume põhimõttest, et klient saaks meie tegevuse tulemusena oma käsutusse süsteemid, mida on lihtne hooldada ja mis loovad ettevõttele või asutusele reaalset kasu. Kaardistame teie ettevõtte või objekti vajadused ja vastavalt sellele saame välja pakkuda sobivad lahendused ja süsteemid. Valvesüsteemide projekteerimisel kasutame sõltuvalt objektist termokaameraid, IP kaameraid, zoomitavaid kaameraid ja pööratavaid valvekaameraid. Meie kaudu saate koos projekteerimise ja paigaldamisega soetada ka nõrkvoolusüsteemi seadmed, mis muudab nõrkvoolusüsteemi tellimise lõppkokkuvõttes lihtsamaks ja mugavamaks.

Nõrkvoolusüsteemide hooldus

Lisaks projekteerimisele pakume oma klientidele nõrkvoolusüsteemide hooldusteenust. Tehnosüsteemide hoolduse hulka kuuluvad elektri, nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hooldus ja käit, samuti ATS hooldus, suitsuluugi hooldus ja piksekaitse hooldus. Sõltuvalt objektist võib teile huvi pakkuda ka turvavalgustus.

Tehnosüsteemide hooldamiseks sõlmime hoolduslepingu, mille sisu, regulaarsuse ja tehtavad tööd lepime iga kliendiga kokku eraldi. Hooldusleping tagab teie objektile paigaldatud süsteemide toimimise ja aitab pikendada nende eluiga. Tuleohutuspaigaldisega seotud hooldused ja nende regulaarsus on sätestatud seadusega.

Vajadusel tegeleme ka juba varasemalt paigaldatud süsteemide nõuetele vastavusse viimisega. Aitame tagada kasutajate ohutuse ja võtame enda kanda hooldusega kaasneva dokumentatsiooni.

Onetor omab kõiki vajalikke registreeringuid nõrkvoolusüsteemide ehitamiseks ja hooldamiseks. Teostatud nõrkvoolutööd saavad meie poolt kaasa 2-aastase garantii. Paigaldatud materjalidele ja seadmetele kehtib valmistajatehase garantii.

Tekkis küsimusi? Soovid nõrkvoolutöö hinnapakkumist?

Kirjuta või helista julgesti! Onetor meeskonnaga saad kõige kiiremini ühendust siit.