Videovalve

  • Automaatsed tulekahju signalisatsiooni süsteemid (ATS)

  • Valvesüsteemid

  • Fonosüsteemid

  • Arvutivõrgud

  • Helindussüsteemid

  • Videovalvesüsteemid

  • Läbipääsusüsteemid

  • Õe- ja invakutsesüsteemid

  • Projekteerimine

  • Turvakontseptsioonid

Videovalve

videovalve - onetor

Videovalve on tänapäeval üks populaarsemaid ja enim paigaldatud valvesüsteeme. Videovalve võib olla üks osa suuremast valvesüsteemist, kuid seda saab kasutada ka eraldiseisvalt. See on ka üks põhjus, miks järjest rohkem inimesi laseb täna oma eramajadele või siis suvemajja videovalve paigaldada. Videovalve eeliseks on, et seda on lihtne paigaldada ja videovalvesüsteemi abil saab hoonel või suuremal territooriumil ka distantsilt silma peal hoida. Turvakaamerad edastavad pilti 24/7 ja võimaldavad ka tagasiulatuvalt salvestusi vaadata.

Videovalvesüsteemid

Sõltuvalt objektist, aitame leida just teie kodule või ärile kõige paremini sobiva videovalve süsteemi. Täpne kaamerate arv ja paigutus sõltuvad objekti eripäradest ja selle suurusest. Pakume kõiki kaasaegseid videovalvelahendusi ja teostame omalt poolt kõik vajalikud tööd, alates projekteerimisest kuni paigalduseni.

Videovalve lahenduste juures kasutame peamiselt Hikvison kaameraid, termokaameraid, IP kaameraid, zoomitavaid ja pööratavaid valvekaameraid. Hikvision on üks hinnatumaid ja innovatiivsemaid videokaamerate tootjaid, kelle tootevalikus on lai valik erinevaid kaameraid, mis on mõeldud erinevate eesmärkide täitmiseks, alustades tavapärasest videokaamera abil pildi jälgimisest, lõpetades erinevate nutikate funktsioonidega. Soovi korral saame pakkuda ka teiste tootjate turvakaameraid.

Videovalve paigalduse käigus teostame ka vajalikud elektritööd. Lisaks pakume valvesüsteemide hooldust. See aitab tagada, et valvesüsteemid oleksid alati töökorras.

Onetorist

Onetori põhitegevusalaks on hoone tehnosüsteemide hooldus ja paigaldus. Valve- ja videovalvelahendusi oleme tänaseks paigaldanud juba üle 15 aasta. Saame sind aidata, kui soovid paigaldada turvakaamerad oma kodu hoovi või korterisse. Omame kogemust ka mahukamate valvesüsteemide projekteerimise ja paigaldamisega erinevatel objektidel nagu büroohooned, tööstuspargid, kasiinod, baarid, päikesepargid jne. Teostame erinevaid nõrkvoolutöid, valvesüsteemide hooldust ja paigaldust. Lepingulistele klientidele saame pakkuda meie ehitatud süsteemidele kuni 2 aastat täisgarantiid, millele lisandub tootja garantii.

Küsi pakkumist

Võta meiega julgelt ühendust siinsamas lehel või kirjuta info@onetor.ee ja leiame just sinu korterile, majale või tootmisobjektile sobiva tootja videovalvesüsteemi lahenduse. Pakume täislahendust, alustades  projekteerimisest ja seadmetest kuni paigalduse ja hoolduseni.

Oleme kättesaadavad ka telefoni teel. Selleks helista meile +372 655 9575.

Vaata juba varasemalt tehtud töid siit.